Можлива оплата частинами або в кредит

ПН-ПТ:08:30-17:00
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
Вентральна грижа Відсутність адекватного лікування вентральної грижі призводить до ущемлення внутрішніх органів і розвитку гострого перитоніту, що загрожує життю. Вентральная грыжа Пупкова грижа У Медичному Центрі "Слав-Мед" в Сумах виконуються відкриті і лапароскопічні операції з приводу видалення пупкової грижі різного ступеня складності. Пупочная грыжа Пахова грижа Отримати вичерпну консультацію хірурга і оперативне лікування з приводу пахової грижі ви можете в хірургії Медичного центру "Слав-Мед", в Сумах. Паховая грыжа Грижа стравохідного отвору діафрагми У нашому Медичному центрі проводиться лапароскопічне лікування грижі стравохідного отвору діафрагми Грыжа пищеводного отверстия диафрагмы Лікування варикоцеле - лапароскопічна варікоцелектомія Варикоцеле себе ніяк не проявляє і виявляється на профілактичному огляді. Лечение варикоцеле – лапароскопическая варикоцелэктомия Апендицит Апендицит - розвивається стрімко, проявляється яскраво вираженими симптомами. При бездіяльності болі посилюються і запалення може привести до серйозних ускладнень. Аппендицит Лапароскопічна холецистектомія (видалення жовчного міхура) Лапароскопічна холецистектомія - операція досить «ювелірна», що вимагає знань і досвіду. Лапароскопическая холецистэктомия (удаление желчного пузыря) Видалення придатків Операція проводиться строго за показаннями з метою видалення вогнища патології. Процедура може проводитися як в плановому, так і екстреному порядку. Видалення придатків Видалення ендометріозних вогнищ Ендометріоз - це широко поширене гінекологічне захворювання, при якому тканини ендометрія можуть бути знайдені в різних частинах тіла. Видалення ендометріозних вогнищ Роз'єднання спайок малого тазу Фахівці клініки Слав Мед гарантують своїм пацієнткам високоточну діагностику і результативне видалення спайок в малому тазу. Роз’єднання спайок малого тазу Міомектомія лапароскопічним методом Миомэктомия — вид оперативного лечения миомы матки, предусматривающий удаление фиброматозных узлов. Міомектомія (видалення фіброматозних вузлів), лапароскопічним методом Полікістоз яєчників Полікістоз яєчників - гінекологічне захворювання, яке найчастіше веде до безпліддя та інших порушень репродуктивної функції у жінок. Полікістоз яєчників Лапароскопія кісти яєчників Лапароскопия, является альтернативой полостной операции по удалению кисты яичников, которая все чаще используется в гинекологической практике. Лапароскопія кісти яєчників Лапароскопічні операції в гінекології, операції на придатках матки Лапароскопічні операції сьогодні застосовуються в гінекології для лікування різних жіночих захворювань і патологій Лапароскопічні операції в гінекології, операції на придатках матки Урологія Медична клініка «Слав-Мед» мають у своєму розпорядженні найсучаснішим обладнанням для діагностики та лікування урологічних захворювань і пропонують широкий спектр послуг. Урологія
Вентральна грижа Відсутність адекватного лікування вентральної грижі призводить до ущемлення внутрішніх органів і розвитку гострого перитоніту, що загрожує життю. Урологія Пупкова грижа У Медичному Центрі "Слав-Мед" в Сумах виконуються відкриті і лапароскопічні операції з приводу видалення пупкової грижі різного ступеня складності. Урологія Пахова грижа Отримати вичерпну консультацію хірурга і оперативне лікування з приводу пахової грижі ви можете в хірургії Медичного центру "Слав-Мед", в Сумах. Урологія Грижа стравохідного отвору діафрагми У нашому Медичному центрі проводиться лапароскопічне лікування грижі стравохідного отвору діафрагми Урологія Лікування варикоцеле - лапароскопічна варікоцелектомія Варикоцеле себе ніяк не проявляє і виявляється на профілактичному огляді. Урологія Апендицит Апендицит - розвивається стрімко, проявляється яскраво вираженими симптомами. При бездіяльності болі посилюються і запалення може привести до серйозних ускладнень. Урологія Лапароскопічна холецистектомія (видалення жовчного міхура) Лапароскопічна холецистектомія - операція досить «ювелірна», що вимагає знань і досвіду. Урологія Видалення придатків Операція проводиться строго за показаннями з метою видалення вогнища патології. Процедура може проводитися як в плановому, так і екстреному порядку. Урологія Видалення ендометріозних вогнищ Ендометріоз - це широко поширене гінекологічне захворювання, при якому тканини ендометрія можуть бути знайдені в різних частинах тіла. Урологія Роз'єднання спайок малого тазу Фахівці клініки Слав Мед гарантують своїм пацієнткам високоточну діагностику і результативне видалення спайок в малому тазу. Урологія Міомектомія лапароскопічним методом Миомэктомия — вид оперативного лечения миомы матки, предусматривающий удаление фиброматозных узлов. Урологія Полікістоз яєчників Полікістоз яєчників - гінекологічне захворювання, яке найчастіше веде до безпліддя та інших порушень репродуктивної функції у жінок. Урологія Лапароскопія кісти яєчників Лапароскопия, является альтернативой полостной операции по удалению кисты яичников, которая все чаще используется в гинекологической практике. Урологія Лапароскопічні операції в гінекології, операції на придатках матки Лапароскопічні операції сьогодні застосовуються в гінекології для лікування різних жіночих захворювань і патологій Урологія Урологія Медична клініка «Слав-Мед» мають у своєму розпорядженні найсучаснішим обладнанням для діагностики та лікування урологічних захворювань і пропонують широкий спектр послуг. Урологія

Про наш центр

Медичний центр «Слав-Мед» заснований в лютому 2019 р знаходиться за адресою м Суми, вул. Троїцька, 28 А. Ми успішно працюємо на ринку медицини 2 роки. У нашому медичному центрі відкриваються нові напрямки. Відкрито офтальмологічний центр, тепер відкритий і хірургічний центр. Ми придбали лапароскопічну стійку нового покоління 2021 року, що дозволяє виписувати пацієнтів після хірургічного втручання на наступний день.

Не секрет, що здоров’я – це запорука красивої і повноцінного життя! Адже тільки здорова людина, людина стежить за своїм здоров’ям, може отримувати задоволення від життя, насолоджуватися повною мірою всім що оточує його, і навіть робити наш світ кращим! І коли постає питання про здоров’я, відразу ж постає питання про те кому ж можна довірити це скарб? Звичайно ж фахівців, лікарів, які націлені тільки на один результат – одужання!

Ми принципово не користуємося і не закуповуємо обладнання колишнього у вживанні, яке вже відпрацювало свій ресурс за кордоном, і після цього поставляється в приватні клініки в Україні. У нашому центрі використовується тільки нове обладнання, сертіфіці- рованное в Україні, яке було куплено нами у виробника спеціально для нашої клініки і є передовим у своїй галузі.

Ми повернемо Вам здоров'я
Записатися на прийом
Хочу на прийом до кращих хірургів в м. Суми!
Записатися на прийом
Контакти
050-588-28-28
098-980-98-28
(0542) 705-101
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
ПН-ПТ:08:30-17:00