Можлива оплата частинами або в кредит

ПН-ПТ:08:30-17:00
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
Про нас

Медичний центр «Слав-Мед» заснований в лютому 2019 р знаходиться за адресою м Суми, вул. Троїцька, 28 А. Ми успішно працюємо на ринку медицини 2 роки. У нашому медичному центрі відкриваються нові напрямки. Відкрито офтальмологічний центр, тепер відкритий і хірургічний центр. Ми придбали лапароскопічну стійку нового покоління 2021 року, що дозволяє виписувати пацієнтів після хірургічного втручання на наступний день.

Не секрет, що здоров’я – це запорука красивої і повноцінного життя! Адже тільки здорова людина, людина стежить за своїм здоров’ям, може отримувати задоволення від життя, насолоджуватися повною мірою всім що оточує його, і навіть робити наш світ кращим! І коли постає питання про здоров’я, відразу ж постає питання про те кому ж можна довірити це скарб? Звичайно ж фахівців, лікарів, які націлені тільки на один результат – одужання!

Ми повернемо Вам здоров'я

Ми принципово не користуємося і не закуповуємо обладнання колишнього у вживанні, яке вже відпрацювало свій ресурс за кордоном, і після цього поставляється в приватні клініки в Україні. У нашому центрі використовується тільки нове обладнання, сертіфіці- рованное в Україні, яке було куплено нами у виробника спеціально для нашої клініки і є передовим у своїй галузі.

Спеціально з цією метою був відкритий Медичний центр, в якому працюють тільки найкращі фахівці з різних галузей медицини, абсолютно володіють своїми професійними навичками і готові боротися з будь-яким Вашим недугою! Медичний центр як швейцарські банки, в яких Ваше здоров’я оцінюється нами як найбільша цінність, надійно захищається і оберігається, інакше кажучи, перебуває в цілковитій безпеці!

Фахівці нашого центру готові завжди прийти на допомогу своїм пацієнтам, відповісти на всі їхні запитання, розвіяти страхи, побоювання і міфи, що стосуються хвороб, методів діагностики і лікування, і не тільки під час очної консультації або огляду.

Медичний центр – це ідеальний варіант для тих, хто піклується про своє здоров’я, хто цінує час і якість, чіткість і надійність.

Хочу на прийом до кращих хірургів в м. Суми!
Запись на приём