Можлива оплата частинами або в кредит

ПН-ПТ:08:30-17:00
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
Абдомінопластика

Абдомінопластика (від лат. abdomen «живот») – об’ємне оперативне втручання, що здійснюється з метою відновлення естетичних пропорцій живота. Абдомінопластика спрямована на висічення надлишків шкіри та жирових відкладень, що утворилися після пологів або в силу особливостей будови організму. Як правило, більша частина пацієнтів—жінки після пологів.

Красивий плоский живіт – мрія багатьох жінок, яка часто залишається недосяжною, тому що жіноча талія найбільше зазнає змін під час вагітності та коливань ваги. Абдомінопластика (пластика живота) у Запоріжжі, Дніпрі, Києві допоможе повернути спокусливі форми

 

 

Пластика живота (абдомінопластика): у яких випадках вона потрібна?

Розтяжки та в’ялість шкіри;
Птоз, обвисання та складки, «шкіряний фартух»
Пошкодження та дефекти (рубці, опіки);
Грижа передньої черевної стінки, діасатаз м’язів.

Першим кроком на шляху до постаті своєї мрії є консультація пластичного хірурга у Києві, Запоріжжі, Дніпрі (Дніпропетровську), яка у клініці Vidnova абсолютно безкоштовна. Щоб пластика живота (абдомінопластика) пройшла успішно, лікар обговорює із клієнтом його побажання та робить комп’ютерне моделювання кінцевого результату, після чого призначає необхідні обстеження.

Підготовка до операції абдомінопластики (пластика живота)

Перед проведенням абдомінопластики (пластики живота) пацієнту призначаються аналізи, УЗД, за необхідності – консультації профільних фахівців. Повністю обстежитись можна в нашій клініці за день перед операцією.

Пластика живота (абдомінопластика): особливості операції

Клініка Vidnova – це спеціалізована клініка європейського зразка із сучасним обладнанням та новою операційною. Ще одна відмінна перевага – наявність реанімаційного відділення.

Пластика живота (абдомінопластика) передбачає перебування в стаціонарі до 3-х діб після оперативного втручання. Весь цей час пацієнти перебувають у комфортних палатах із усіма зручностями. Персонал клініки завжди на зв’язку і готовий прийти на допомогу будь-якої хвилини.

Для пацієнтів із Дніпра, які бажають зробити операцію абдомінопластика (пластика живота), у клініці Vidnova також передбачена можливість безкоштовного трансферу в обидві сторони.

Пластика живота (абдомінопластика): реабілітація

Наступного дня після операції пацієнт їде додому.
Шви не знімаються. Ми використовуємо інноваційне проклеювання шва спеціальним медичним клеєм для шкіри. Завдяки йому «дозрівання» рубця відбувається швидше.
Протягом 2-3 тижнів сходять синці та набряклість.
Через 4-6 тижнів після пластики живота знімається компресійна білизна.
Через 1 місяць оцінюємо результат абдомінопластики.
Через 2 місяці можна відвідувати басейн та спортзал, повернутися до колишньої активності.

Пластика живота (абдомінопластика) дає стійкий результат, який зберігається протягом усього життя.

Ми повернемо Вам здоров'я
Хочу на прийом до найкращих хірургів у м. Суми!
Записаться на прием