Можлива оплата частинами або в кредит

ПН-ПТ:08:30-17:00
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
Блефаропластика

Блефаропластика – процедура, що дозволяє швидко та комфортно отримати молодий, бадьорий та красивий погляд. Адже ніжна шкіра повік чуйно реагує на всі негативні фактори, що проявляються зморшками та «мішками» під очима.

КОМУ ПОТРІБНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА?

Пластична операція на століттях – одна з найпоширеніших процедур, завдяки швидкості та чудовим естетичним результатам.

Блефаропластика використовується для усунення:

-опущені куточки очей
-нависання повік
-мішки під очима
-«жирові грижі» на верхніх віках
-в’ялість шкіри
-асиметричність очей
-поміняти розріз очей
-повернути свіжий погляд.

Крім того, блефаропластика дозволяє змінити розріз та форму очей.

Операція із пластики повік може бути показана пацієнтам будь-якого віку, починаючи з 18 років.

В результаті операції пацієнти отримують відкритий і бадьорий погляд, усувається нависання шкіри та зменшується припухлість навколо очей. Шкіра повік дуже тонка, завдяки чому рубці після операції швидко гояться і стають непомітними. Сучасні методи хірургічного втручання дозволяють приховувати їх у природній складці століття

ЯК ПРОХОДИТЬ БЛЕФАРОПЛАСТИКА

У день проведення блефаропластики пацієнт перебуває у клініці протягом 5-6 годин. У цей час він встигає здати аналіз крові на цукор та коагулограму, а у разі застосування загальної анестезії (седації) – також пройти консультацію анестезіолога. Після цього він зустрічається з пластичним хірургом для нанесення розмітки та повторного обговорення очікуваного після операції результату.

Первинну консультацію пластичного хірурга більш ніж у 50% випадків можна пройти онлайн, не приїжджаючи до клініки.

Після закінчення підготовчих процедур пацієнта переводять до операційної. Операція триває від 30 хвилин до 1 години 20 хвилин, залежно від обсягу робіт. Рубці зашивають шкірним шкірним швом, після чого тимчасово накладають пластир тілесного кольору. Це дозволяє приховати сліди хірургічного втручання.

Після операції можуть з’явитися невеликі гематоми та набряклість, які посилюються, як правило, на 2-3 день. Сучасні методи знеболювання дають змогу мінімізувати прояв цих симптомів. Коли на 4-5 день знімають шви, пацієнт не бачить постопераційних наслідків.

Щодо періоду реабілітації, то він триває 14 днів, і оцінити остаточний результат можна після цього. Щоб унеможливити ускладнень, у цей час потрібно уникати прямих сонячних променів і подразнення рубця.

 

Щоб записатися на консультацію пластичного хірурга, телефонуйте і оператори колл-центру підберуть зручний для вас час для запису.

Ми повернемо Вам здоров'я
Хочу на прийом до найкращих хірургів у м. Суми!
Записаться на прием