Можлива оплата частинами або в кредит

ПН-ПТ:08:30-17:00
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
Лапароскопія кісти яєчників

Лапароскопія, є альтернативою порожнинної операції з видалення кісти яєчників, яка все частіше використовується в гінекологічній практиці. При такій процедурі передбачається щадне хірургічне втручання, мінімальні втрати крові і коротка загальна тривалість (близько 30 хвилин). Лапароскопія є альтернативою порожнинної операції.

Показання та СУТЬ лапароскопії

Видаляти кісту яєчника рекомендується в наступних випадках:

розміри новоутворення активно збільшуються
росте ймовірність розриву кісти
сталася деформація яєчника
є ризик перетворення в злоякісне новоутворення

Суть лапароскопії зводиться до введення спеціального інструменту для видалення кісти через кілька невеликих розрізів. Використання ендоскопа дозволяє контролювати процес і візуально стежити за областю, в якій проводяться маніпуляції. В процесі операції використовується внутрішньовенна або ж інгаляційна анестезія.

ПІДГОТОВКА І ВІДНОВЛЕННЯ

Перед планово проводиться операцією з видалення кісти в клініці Слав-Мед необхідно здати аналізи і мазки, а також пройти наступні клінічні дослідження:

УЗД
ЕКГ
флюорографію

Якщо є хронічні захворювання, то необхідно отримати висновок від лікуючого лікаря, що пацієнтові не зашкодить введення наркозу. У рідкісних випадках додатково проводиться КТ або МРТ, щоб перевірити структуру кісти яєчника, її загальні розміри і зв’язок з розташованими поблизу органами.

За пару днів до лапароскопії призначається легка дієта.

Відновлювальний процес після проведення операції проходить зазвичай протягом 2-5 днів. Вже на наступний день після лапароскопії жінці необхідна хоча б короткочасна ходьба для активізації кровообігу. Після виписки пацієнтка отримує від лікаря набір рекомендацій, до базових з яких відноситься:

обробка місць розрізів
відмова від лазень, купання в басейнах або водоймах на 30 днів
утримання протягом місяця від сексу
обмеження фізичних навантажень і заборона на підйом вантажів

Ми повернемо Вам здоров'я
Хочу на прийом до найкращих лікарів у Сумах!
Записатися на прийом