Можлива оплата частинами або в кредит

ПН-ПТ:08:30-17:00
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
Лікування варикоцеле – лапароскопічна варікоцелектомія

Патологічне розширення вен в сім’яного канатика і яєчку називається варикоцеле. Зазвичай недуга виявляється у дітей і підлітків 12-14 років. Помітно, що локалізація переважно лівобічна. Як правило, варикоцеле себе ніяк не проявляє і виявляється на профілактичному огляді.
Але в цьому і криється небезпека – пізніше лікування варикоцеле!
При варикозі яєчок розвивається запалення, які може привести надалі до безпліддя. Тому лікувати варикоцеле потрібно починати якомога раніше.

 

Причини виникнення варикоцеле

Основна причина розвитку варикозного розширення вен – підвищення венозного тиску. Воно провокує розтягнення і сплетіння кровоносних судин. В результаті цього – порушується кровообіг, в яєчку накопичується кров, підвищується температура. Це призводить до зниження вироблення сперматозоїдів, імпотенції і згодом до безпліддя.
Можливий розвиток захворювання і у пацієнтів більш старшого віку. Зазвичай варикоцеле спостерігається на тлі появи пухлин, переважно в нирках через порушення струму крові.
Не варто забувати і про спадковість. Так як часто можлива схильність до слабкості стінок венозних судин. Про це свідчать венозний розширення вен і серцева недостатність у членів сім’ї.

Основними причинами розвитку варикоцеле є:

підвищений кров’яний тиск в мошонці і черевної порожнини, яке може бути спровоковано запорами або тривалої фізичної активністю;
тромбоз.
симптоми захворювання

Виділяють чотири стадії розвитку захворювання.

І стадія. Недуга виявляється лікарем на плановому огляді, оскільки немає ні зовнішніх проявів, ні будь-яких симптомів.
ІІ стадія. З’являються тягнуть болі в області паху і мошонки при фізичних навантаженнях. Змінені вени можна промацати в положенні стоячи.
ІІІ стадія. Мошонка збільшує, відвисає або деформується, помітні зміни вен яєчка і сім’яного канатика.
ІV стадія. Постійні ниючі болі, яєчко зменшується в розмірі, його щільність знижена, триває деформація мошонки.
діагностика варикоцеле

Складність діагностики варикоцеле на ранніх стадіях пов’язана з безсимптомним перебігом захворювання. Після прийому уролога необхідно виконати ультразвукове дослідження мошонки і спермограмму.

Оперативне лікування варикоцеле

У Центрі прогресивної медицини «АВИЦЕННА МЕД» застосовується Лапароскопічна варікоцелектомія – лапароскопічна перев’язка яичковой вени. Ця операція є ефективним методом лікування варикоцеле.
Обсяг оперативного втручання: внутрішньочеревна перев’язка яичковой вени.
Суттю лапароскопічного лікування варикоцеле є акуратний доступ до зміненої вені і її перев’язка або кліпування, тобто перекриття полімерним затискачем. Заблокована вена спадается і запустевает, а кровоток яєчка забезпечують здорові судини.
Операція виконується за допомогою невеликих розрізів, що обумовлює малу травматичність, знижує ризики під час проведення операції і скорочує тривалість відновного періоду.

Спеціалізація Урологія
Анестезія Загальна анестезія
Тривалість операції 30-90 хвилин
Перебування в клініці 1-2 доби
Переваги
  • після лапароскопічного видалення варикоцеле відсутні косметичні дефекти, оскільки розрізи мінімальні і приховані в природних складках шкіри;
  • низький ризик післяопераційних ускладнень;
  • пацієнт відновлюється в найкоротші терміни;
  • результат помітний відразу (мошонка набуває природний вигляд);
  • і головне – після неї не буває рецидивів хвороби.

 

Ми повернемо Вам здоров'я
Хочу на прийом до кращих хірургів в м. Суми!
Записаться на прием