Можлива оплата частинами або в кредит

ПН-ПТ:08:30-17:00
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
Міомектомія (видалення фіброматозних вузлів), лапароскопічним методом

Міомектомія – вид оперативного лікування міоми матки, що передбачає видалення фіброматозних вузлів. В такому випадку вдається зберегти орган, а разом з ним і дітородну функцію жінки. Подібний вид операцій проводиться лапароскопічним і лапаротоміческім методом і відноситься до щадним (консервативним) процедурам.

Показання для консервативної міомектомії

Приводом для подібного хірургічного втручання є наявність доброякісної пухлини матки – міоми. Показано видалення фіброматозних вузлів матки виключно жінкам дітородного віку. В іншому випадку, як правило, доцільно не зберігати матку, а видаляти її та придатки. До іншими свідченнями відноситься:

відсутність дітей у жінки і бажання їх мати (планувати вагітність після консервативної міомектомії можна через 4-6 місяців, вона протікає нормально, в тому числі з самостійними пологами)
характерний тип і розташування фіброматозних вузлів. Добре подаються міомектомії невеликі вузли на ніжці, що мають досить невеликі розміри, що знаходяться на зовнішніх поверхнях матки або всередині неї

Лапароскопічним методом ВИДАЛЕННЯ

Міомектомія в клініці Слав Мед виконується за допомогою лапаротомії або лапароскопії. При лапароскопії виконується кілька дрібних розрізів малого діаметра, а через них вводиться камера для візуального контролю інструментів. Цей метод є найбільш ефективним, так як знижує до мінімуму реабілітацію після операції і ризик ускладнень, але не у всіх випадках видалення фіброматозних вузлів матки можливо за допомогою лапароскопії.

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ Міомектомія

Після операції, як правило, вже на другий день рекомендується мінімальна рухова активність для активації кровообігу в органах малого таза. Перебування на стаціонарі триває до трьох днів, пацієнтці призначаються антибактеріальні і знеболюючі препарати.

Перший час після операції необхідна обережність з водними процедурами, замість ванн потрібно приймати дух, утриматися від походів у басейн, на пляж, в сауну. Повернення до статевого життя можливо вже через місяць, а планування вагітності – через 4-6 місяців.

Ми повернемо Вам здоров'я
Хочу на прийом до найкращих лікарів у Сумах!
Записаться на прием