Можлива оплата частинами або в кредит

ПН-ПТ:08:30-17:00
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
Підтяжка грудей

Які проблеми може вирішити підтяжка грудей

З віком тканини людського тіла втрачають свою еластичність, шкіра обличчя та тіла змінюється та втрачає юнацьку красу та пружність. Першими починають видавати вік обличчя та грудей – вони опускаються і змінюють форму. Оскільки кожна жінка прагне зберегти свою молодість якнайдовше, підтяжка грудей є однією з найпопулярніших пластичних операцій у світі. За даними Американського товариства пластичних хірургів (ASPS), кількість операцій з підтяжки грудей зросла на 70% з 2000 року, випереджаючи операцію з встановлення грудних імплантатів у 2 рази.

Підтяжка грудей піднімає груди шляхом видалення надлишку шкіри та збирання навколишніх тканин, що дозволяє змінити форму та підтримувати новий контур грудей. За допомогою підтяжки грудей (мастопексії) можна відкоригувати висоту грудей, її контур, об’єм та щільність. При цьому зберігається можливість годування груддю в майбутньому. Також підтяжка грудей дозволяє зменшити ареолі, що збільшилися з годиною.

Які види підтяжки грудей бувають?

Залежно від того, наскільки опустилися груди, у Центрі пластичної хірургії вам можуть запропонувати кілька варіантів підтяжки грудей:

При першому ступені птозу (опущення грудей), коли сосок знаходиться на рівні підгрудної складки, можлива циркулярна підтяжка грудей. У цьому випадку хірург робить розріз у ділянці пігментної частини соска. Рубець навколо ареоли максимально косметичний і непомітний, і при необхідності його можна приховати татуажем.
При другому ступені птозу, коли сосок знаходиться нижче інфрамаммарної складки на 1-3см, але вище нижнього полюса грудей, можлива вертикальна мастопексія. Лікар робить розріз навколо ареоли та вертикальної площини. Після такої підтяжки рубець також малопомітний.
При третьому ступені опущення молочних залоз, коли сосок знаходиться нижче підгрудної складки більш ніж на 3 см і спрямований вниз, можлива мастопексія на кшталт інвертованого «Т». У цьому випадку хірург робить вертикальний та горизонтальний розріз (у вигляді перевернутої літери Т).

Нижче представлене відео, яке наочно пояснює, як проводиться процедура підтяжки грудей:

Що підтяжка грудей не може зробити

Підтяжка грудей не може суттєво змінити розмір ваших грудей або закруглити верхню частину грудей.

Якщо ви хочете, щоб ваші груди виглядали повніше, більш ефективною буде комбінація підтяжки грудей з операцією з її збільшення.

Якщо ви хочете зменшити розмір грудей, то підтяжка грудей повинна супроводжуватися її редукцією (операцією зменшення грудей).

Чи залишаються видимі рубці після операції?

Зазвичай рубці після підтяжки практично непомітні. Утворення рубців залежить від схильності організму до гіпертрофічних та келоїдних утворень. При дотриманні всіх рекомендацій лікаря рубець може взагалі непомітним для ока.

Ми повернемо Вам здоров'я
Хочу на прийом до найкращих хірургів у м. Суми!
Контакты