Можлива оплата частинами або в кредит

ПН-ПТ:08:30-17:00
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
Роз’єднання спайок малого тазу

Спайки малого тазу – серйозне гінекологічне захворювання, яке може викликати болі і порушення роботи внутрішніх органів. При підозрі на спайковий процес потрібно негайно звернутися до фахівців, щоб позбавити себе від серйозних проблем в майбутньому.

Фахівці клініки Слав Мед гарантують своїм пацієнткам високоточну діагностику і результативне видалення спайок в малому тазу.

Особливості лікування та видалення спайок в малому тазу

Лікування спайок призначається за результатами медичного обстеження. Для діагностики використовуються УЗД, ПЛР-діагностика, мазки на флору, МРТ або лапароскопія.

В основному лікування спайкової хвороби проводиться консервативним шляхом, з використанням різних терапевтичних методів. Якщо в основі захворювання – урогенитальная інфекція, призначається комплекс антибіотичних і протизапальних препаратів. Якщо причина передаються статевим шляхом – ендометріоз, додається прийом гормональних засобів. Для зниження рівня лікарської агресії, підвищення імунітету, активації неспецифічної резистентності використовується магнітно-лазерна терапія (фізіотерапія).

Якщо консервативне лікування не дає результатів, показано хірургічне видалення спайок в малому тазу. Поділ стінок органів і спаечних утворень виконують за допомогою малоінвазивної лапароскопії. Після операції хірург покриває стінки органів спеціальним розчином, що перешкоджає повторному утворенню спайок.

Видалення спайок в малому тазу успішно проходить в стінах нашої клініки. Хворобливі відчуття зникають, функції репродуктивної системи відновлюються. Чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим ефективніше буде лікування. Не відкладайте візит до фахівців! Ціни уточнюйте за телефоном, вказаним на сайті.

Ми повернемо Вам здоров'я
Хочу на прийом до найкращих лікарів у Сумах!
Записатися на прийом