Можлива оплата частинами або в кредит

ПН-ПТ:08:30-17:00
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
Видалення придатків

Аднексэктомия – це гінекологічне хірургічне втручання, направлене на видалення придатків маток (яїчників та маточних труб). Операція проводить строго за показниками з метою удалення вражаючої патології. Процедура може проводитися як у плановому, так і екстренному порядку.

Показания и противопоказания

Видалення придатків маток проводиться за наступними медичними показаннями:

гнойное воспаление;
некроз тканей;
рак яичников;
доброякісне новообразування, яке невозможно видалити окремо;
ендометріоїдна киста;
туберкулезное пораження;
внематочная беременность.

Що касається протипоказання, то при небезпеці для життя абсолютних протипоказань не існує. Якщо речь йде про планову операцію, то це не включає в себе порушення звіртованості крови, тяжких захворювань внутрішніх органів, а також якщо пацієнт знаходиться в аналогії.

Крім того, слід пам’ятати, що аднексектомія знижує ймовірність обмежень, а при видаленні обох яїчників забеременеть традиційним способом, який може невозможно.

Підготовка до операцій

Після постановки вертикального діагнозу починається підготовка до операції. Перед включенням пацієнтів обов’язково потрібно пройти стандартні попередні оперативні обстеження, включаючи себе:

аналізи крови (визначення груп крови, загальні та біохімічні аналізи, коагулограма, аналізи на ВІЧ, сифіліс, гепатити В та С);
общий аналіз мочі;
кардіограмму;
флюорографію;
консультацию анестезіолога.

Після одержання результатів дослідницького лікувального процесу буде прийнято рішення про можливість проведення операцій, а потім визначено дату процедур.

Перед включенням пацієнта необхідно зробити клізму. Останній прийом пищів не вийшов, за 8 годин до операції.

Ми вернем вам здоров'я
Хочу на прийом до найкращих врачів у г. Сумы!
Записатися на прийом