Можлива оплата частинами або в кредит

ПН-ПТ:08:30-17:00
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
Урологія

Урологія – це сфера медицини, яка вивчає патології сечостатевої системи. Лікар уролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні сечовивідної системи чоловіків і жінок (нирок, сечоводів, сечового міхура і сечовипускального каналу), чоловічих статевих органів і чоловічого безпліддя. Також урологія займається лікуванням сечокам’яної хвороби.

Основними причинами хвороби можуть бути: переохолодження, стреси, неправильне харчування, сидячий спосіб життя і інфекції – все це завдає згубної шкоди сечостатевій системі людини.

Існує цілий ряд урологічних проблем, які зустрічаються і у чоловіків, і у жінок. До них, зокрема, відносяться захворювання нирок (пієлонефрити), сечоводів, сечового міхура (цистити, синдром гіперактивного сечового міхура), сечокам’яна хвороба та інші.

І все-таки більшість пацієнтів уролога – чоловіки. До кабінету лікаря їх приводять захворювання статевих органів: запальні процеси передміхурової залози, сечівника, розлади статевої функції і т. Д. Крім того, уролог займається проблемами чоловічого безпліддя.

Лікарі-урологи медцентру “Слав-Мед” володіють усіма сучасними методами діагностики і лікування урологічних захворювань. Звернувшись до них, пацієнт може бути впевнений, що діагноз буде поставлений оперативно і безпомилково, а процедури призначені оптимальні та ефективні.

Медична клініка “Слав-Мед” мають у своєму розпорядженні найсучаснішим обладнанням для діагностики та лікування урологічних захворювань і пропонують широкий спектр послуг:

-лікування циститів, нетримання сечі і інших порушень сечовипускання;
-комплексна терапія еректильної дисфункції (імпотенції), прискореного сім’явиверження, відновлення потенції і якості статевого акту;
-лікування хронічного простатиту, везикуліту;
-комплексна діагностика і корекція вікового андрогенодефицита, а також андрогенної недостатності при ожирінні, метаболічному синдромі (на підставі результатів попереднього повного лабораторного обстеження);
-діагностика і підбір консервативної терапії при доброякісної гіперплазії простати (ДГПЗ, для позначення якої раніше застосовувався термін «аденома простати»);
-УЗД передміхурової залози і насінних бульбашок, сечового міхура, нирок;
-проведення урологічних операцій (в тому числі мікрохірургічних) у власному повністю оснащеному стаціонарі з можливістю застосування загальної анестезії: обрізання крайньої плоті, протезування відсутнього або віддаленого яєчка, корекція викривлення статевого члена; операції при варикоцеле, водянках оболонок яєчка; -видалення новоутворень в області яєчка, придатка і статевого члена; інші види хірургічних втручань.

Профілактика урологічних захворювань

Фахівці звертають увагу: з віком ризик виникнення урологічних проблем істотно збільшується. Тому і чоловікам, і жінкам, особливо після 40-50 років, настійно рекомендується не менше ніж один раз на рік відвідувати уролога. Ретельний огляд і діагностика дозволять виявити багато проблем ще до настання клінічних проявів і вчасно вжити необхідних заходів.

З іншого боку, відвідувати консультації уролога рекомендовано і в підлітковому віці, коли організм ще в стадії формування. У цей період можуть бути виявлені незначні відхилення від норми, наприклад, варикозне розширення вен сім’яного канатика, проблеми з зовнішніми статевими органами, недоопущеніе яєчок. Своєчасне звернення до уролога дозволяє скорегувати порушення і забезпечити професійний контроль за розвитком організму підлітка і його здоров’ям.

Особлива група пацієнтів – чоловіки, що проходять обстеження перед вступом у шлюб або при підготовці до зачаття дитини. Сьогодні усвідомлене рішення відвідати лікаря і увагу до свого здоров’я, а також відповідальний підхід до планування сім’ї відзначаються як новий позитивний тренд серед чоловіків у всьому світі.

Показання по візиту до уролога:

Звернутися до уролога також випливає, якщо у вас з’явилися такі симптоми:

– біль при сечовипусканні

– рідке або занадто часте сечовипускання

– зміна кольору або запаху сечі

– нетримання сечі

– наявність крові або гною в урине або еякуляті;

– почервоніння, свербіж, дискомфорт в області чоловічих статевих органів;

– біль в паховій зоні та в попереку;

– больові відчуття під час або після статевого акту.

Цистит, простатит, пієлонефрит, аденома передміхурової залози, проблеми з сечовипусканням, камені в нирках, інфекції статевих органів, пухлини сечовивідних шляхів, вроджені патології сечостатевої системи – всі ці захворювання успішно лікує уролог. Також до компетенції лікарів-урологів (андрологів, сексопатологів) входять такі захворювання, як імпотенція, перекрут яєчка, варикоцеле, чоловіче безпліддя і інші проблеми сексуального життя чоловіків.

Діагностика урологічних захворювань

Перш ніж призначити лікування, уролог проводить ряд діагностичних обстежень: опитування пацієнта, огляд, лабораторні дослідження крові і сечі, УЗД, рентген, томографію, біопсію і інші інноваційні способи обстеження. Такі методи дають можливість точно встановити діагноз і вчасно почати лікування.

методи лікування

Урологічні клініки пропонують сучасні методи лікування хвороб сечостатевої системи. Залежно від тяжкості захворювання лікар призначить індивідуальну схему консервативного або хірургічного лікування.

В урології для усунення сечостатевих хвороб використовуються такі методи:

– лапараскопію;

– трансуретральна резекція;

– лазерне дроблення каменів;

– катетеризація сечового міхура;

– перкутанні ендоскопічні операції;

– урологічні операції під контролем УЗД або рентгена;

– симультанні операції;

– Масаж простати

– медикаментозне лікування;

– фізіотерапія.

Звертайтеся в медичний центр Слав-Мед і будьте здорові!

Ми повернемо Вам здоров'я
Хочу на прийом до найкращих лікарів у м. Сумах!
Записатися на прийом